Varbūt Trejs Tērners, Pitsburgas Steelers uzbrūkošais līnijas spēlētājs, mēģināja ieņemt savu aizsargu.

Vai varbūt Tērners zaudē mieru un uzspļauj spēlētājiem. IekšSteelers spēle svētdienpret Lasvegasas Raiders, amatpersonas atzīmēts ar karodziņu Turner par nesportisku uzvedību. Video redzams, kā viņš uzspļauj Raider aizsardzības līnijsargam.

Twitter kontā Football Zebras tika ievietots video klips, kurā teikts, ka Steelers aizsargs Trejs Tērners tika izmests par spļaušanu, tagad šosezon sasniedzot 3 metienus.

Pitsburgas Steelers bija samazinājis Raiders pārsvaru līdz 2, kad Refs atzīmēja Tērneru

NFL šosezon koncentrējas uz noteiktām sliktas uzvedības jomām. Amatpersonas pievērš pastiprinātu uzmanību nesportiskai rīcībai, lai mēģinātu novērst ēsmu vai ņirgāšanos, kā arī aizskarošu, draudošu vai aizvainojošu valodu vai žestus pret spēlētājiem, treneriem un tiesnešiem.

Ceturtajā ceturtdaļā Pitsburgas 'Steelers' spēlē pret 'Raiders' saspēles vadītājs Bens Rētlisbergers pieķērās iesācējam.Najee Harrispar 25 jardu piezemējumu. Tas bija Herisa pirmais TD NFL, un tas samazināja Raiders pārsvaru līdz 16:14. Pēc spēles Tērners tika iemests, kad viņš strīdējās ar Raiders aizsardzības līnijas spēlētājiem.

'Steelers' starpsezonā parakstīja līgumu ar Tērneru, lai palīdzētu stabilizēt uzbrukuma līniju, kurai trūkst četru starta spēlētāju. Tērners, kreisais aizsargs, karjeras sākumā nopelnīja piecus braucienus uz Pro Bowl. Taču pēdējās divās sezonās viņu traucēja savainojumi.

Saskaņā ar Pro Football Focus , Tērneram 2019. gadā bija zemākā atzīme savā karjerā. Un pēc tam 2020. gadā tā nokritās zemāk. PFF piešķīra Tērneram atzīmi 34,8. Tas bija otrais zemākais rādītājs no visiem līgas starta aizsargiem.

Pitsburgas 'Steelers' parakstīja līgumu ar Tērneru jūlijā pēc tam, kad Chargers viņu atbrīvoja. Tērneram ir viena gada līgums ar Steelers. Pastāv liela iespēja, ka viņam tiks uzlikts naudas sods un, iespējams, viņš tiks diskvalificēts uz spēli pēc tam, kad būs nospļāvis spēlētāju.

Raiders bija viegls uzbrukuma izgājiens pret Beat Up Steelers

Pitsburgas Steelers zaudēja Raiders ar 26:17. Un tā nebija Tērnera vaina.T.J. Vats, kurš dažas dienas pirms sezonas sākuma piekrita jaunam dārgu dolāru līgumam ar Steelers, spēli pameta otrajā ceturtdaļā. Vats sasprindzināja cirksni. Turklāt pirmajā ceturtdaļā ar acīmredzamu potītes savainojumu izgāja sākuma aizsargs Taisons Alualu. Stūra aizsargs Džo Hadens un saspēles vadītājs Devins Bušs jau bija traumu sarakstā un spēlē neaktīvi.

Tā kā aizsardzībā ir tik daudz apakšgrupu, Pitsburgas 'Steelers' maz varētu darīt, lai izjauktu 'Raiders' un aizsargu Dereku Karu.

Kārs un uztvērējs Henrijs Rags ceturtās ceturtdaļas vidū panāca 61 jarda piezemējumu. Raiders aizsargs iemeta 382 jardus un vēl vienu piezemējumu.

Ar savdabīgu uzbrukuma līniju Pitsburgas Steelers nespēja efektīvi vadīt bumbu, it īpaši pēc tam, kad Tērners realizēja 11 metru soda sitienu. Tas viss radīja ļoti sliktu svētdienas pēcpusdienu Steelers.