Tiem, kas atrodas mājās, kas skatāsKoledžu futbola izslēgšanas spēļu nacionālais čempionāts, ja jums ir garlaicīgi, jūs neesat viens. Šis ir bijis lēns pirmais puslaiks bez piezemējumiem. Tas, ka neviena no komandām nav šķērsojusi beigu zonu, nav nodrošinājis līdz šim aizraujošāko maču. Patiesībā pat Džordžijas slavenais buldogu talismans Uga nolēma pasnaust, nevis vērot darbību vai tās trūkumu.

Par to, kas tiek saukts par daudz izkropļotu SEC kāršu atklāšanas pasākumukoledžas izslēgšanas spēļu tituls, lietas vēl nav sākušās agri. TheNr.1 Alabamas Crimson TideunNr.3 Džordžijas buldogiabi šajā spēlē piedalījās koledžas futbola izslēgšanas spēlēs. Abas komandas Vecgada vakarā kārtoja lietas, lai nopelnītu vietu nacionālajā čempionātā.

Bama pārvarēja lēno sākumu, sagūstot 4. numuru Sinsinati ar 27:6 Goodyear Cotton Bowl Classic turnīrā. Pēc tam Džordžija dominēja 'Capital One Orange Bowl' turnīrā ar 2. numuru Michigan Wolverines ar 34:11. Abas uzvaras nodrošināja SEC čempionāta spēles atkārtojumu.

4. decembrī, pēc tam-Nē. 1 UGA iekļuva Mercedes-Benz stadionā Atlantā ar nepārspētu regulārās sezonas rekordu. Tomēr, kā parasti, spēlēt ieradās vienu zaudējumu piedzīvojusi Alabama, kas tobrīd bija ranga 3. vietā. Pirms mača neviena komanda pret Bulldogs nebija guvusi vairāk par 17 punktiem. BetBama guva 24 punktusotrajā ceturtdaļā vien ceļā uz vieglu uzvaru ar 41:24.

Šonakt notiekošais koledžas futbola izslēgšanas spēļu nacionālais čempionāts tika reklamēts kā atkārtots mačs. Aizsardzībā tas joprojām varētu būt. Bet, kas attiecas uz pirmo puslaiku, mēs panācām rezultātu 9:6 par labu Bama, uz tablo uzskaitot tikai vārtus. Tātad jūs nevarat vainot Ugu par snauduļošanu darbā.

Nacionālā čempionāta spēle sākas lēni

Kā tiek rakstīts šajā rakstā, šobrīd līdz trešās ceturtdaļas beigām ir atlikušas trīs minūtes, un rezultāts nav mainījies.Fani, kas maksāja tūkstošusliecinieki milzīgajai SEC sāncensībai nacionālajā čempionātā, iespējams, jūtas mazliet nomākta. Tomēr viss tiks piedots, vismaz tai skolai, kas nāk klajā ar W.

Tomēr no puslaika abām komandām ir bijusi cīņa, lai tiktu galā. Pārsteidzoši redzēt divus no valsts populārākajiem pārkāpumiem pirmajā puslaikā, kopā sasniedzot nieka 36 jardus. Lielākā daļa līdzjutēju un analītiķu norādīs uz aizsardzību un saka, ka viņiem ir jāaplaudē par sniegumu. Tas ir godīgi, jo īpaši tāpēc, ka katrā aizsardzībā ir daudz nākamo NFL profesionāļu.

Tomēr 36 kombinētie skriešanās jardi joprojām ir… nu… 36 kombinētie skriešanās jardi. Tas nozīmē, ka pirmajā puslaikā ir bijušas dažas milzīgas piespēles. Bamas saspēles vadītājs Braiss Jangs otrajā ceturtdaļā savienojās ar Kameronu Latu, izspēlējot 61 jardu. Tas viņus nokļuva Džordžijas 10 jardu līnijas robežās, taču Crimson Tide nespēja gūt labumu un samierinājās ar vārtu guvumu.

Turklāt Džordžija veica viltus pārsūtīšanu, kas pārvērtās dziļā piespēlē. UGA saspēles vadītājs Stetsons Benets iemeta 52 jardu bumbu Džordžam Pikensam, kurš pirmās ceturtdaļas beigās centās sasniegt iespaidīgo spēli.

Mums bija dažas galvenās spēles, lai pārvarētu citādi lēno pirmo puslaiku. Cerams, ka valsts čempionāta otrās puses beigās sasniegsim vēl kādu uguņošanu.